Euroster - regulatory temperatury, sterowniki systemów ogrzewania

Euroster to rodzinna, w 100% polska firma. Od lat 90. pracujemy nad dostarczaniem użytkownikom użytecznych i efektywnych urządzeń sterujących ogrzewaniem. Tworzone przez nas produkty powstają w Polsce, we współpracy z polskimi poddostawcami. Projekty powstają w Poznaniu – gospodarczym centrum Polski, a przy ich opracowywaniu nie uznajemy kompromisów, kierujemy się najnowszymi trendami designu i korzystamy z nowatorskich technologii.

Jakie źródło ciepła zastosować i jakie rozwiązanie zapewni odpowiedni komfort cieplny? Takie pytania zadaje sobie każdy inwestor. Jednak oprócz decyzji o wyborze właściwego urządzenia grzewczego, ważne jest również zapewnienie precyzyjnej regulacji całego systemu. Firma Euroster posiada w swojej ofercie urządzenia sterujące dedykowane do wszelkiego rodzaju systemów grzewczych i klimatyzacyjnych, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Urządzenia Euroster wykorzystują nowoczesne technologie, wysokiej klasy komponenty i wyznaczają nowe standardy na krajowym i europejskim rynku urządzeń sterujących.

Regulatory temperatury, sterowniki pomp ogrzewania

Rozwiązania smart home

Nasze urządzenia pozwalają tworzyć instalacje smart home, gdzie kontrolę nad ogrzewaniem i sterowaniem piecem realizują inteligentne sterowniki w połączeniu z regulatorami temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Całość dostępna jest również z mobilej aplikacji na twoim smartfonie. Wygda. Prostota. Bo tak jest zwyczajnie łatwiej.

Dystrybutorzy i sieć partnerska

Nasze produkty dostępne są w sieci sprzedaży w całej Polsce. Ponadto prowadzimy współpracę z instalatorami, projektantami i firmami z branży automatyki. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i szukasz dodatkowych informacji na temat naszych produktów i urządzeń - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem regionalnym i włącz produkty Euroster do swojej oferty!

Znajdź najbliższego przedstawiciela
Zostań partnerem Euroster